Вас вітає мережа магазинів С&Н

Розширена гарантія 5 років

ПВУ

Припливно-витяжна установка Cooper&Hunter, скорочено ПВУ - універсальне рішення для вентиляції житлових приміщень, наприклад, квартир, а також промислових - складів, тощо. 

Головне завдання припливно-витяжної установки полягає у видаленні забрудненого або несвіжого повітря і подальша його заміна на чистий. В залежності від типу встановлення, чисте повітря може підігріватися, охолоджуватися, рівномірно розповсюджуватися по приміщенню та фільтруватись.

Розглянемо основі види припливно-витяжних установок від компанії Cooper&Hunter.

ПВУ з теплою рекуперацією

Даний варіант здатний зменшити рахунки за опалення. А що стосується рекуператора, то цей пристрій покликаний утилізувати тепло. Наприклад, в холодну пору року повітря прогрівається за рахунок повітря, який виходить із кімнати. А в спеку – утилізоване повітря буде охолоджувати ті повітряні потоки, які заходять в приміщення з вулиці.

Сам рекуператор може мати декілька видів:

  • роторного типу. Вважається особливо ефективним, стосовно його ціни. Будьте в впевнені, що витрати однозначно окупляться, так як за опалення будете платити значно менше;
  • пластинчастого типу. Один із найдешевших варіантів;
  • з проміжним теплоносієм.

ПВУ з рециркуляцією

Особливість полягає в теплообміннику. Утилізоване повітря із кімнати передає своє тепло з вулиці. Професіонали відмічають енергоефективність даної установки, але при цьому є і деякі мінуси:

  • Неможна застосувати в приміщеннях, де зберігаються вогненебезпечні гази або шкідливі пари.
  • В холодильних умовах погано змішується повітря.

ПВУ з охолодженням

Припливно-витяжні установки такого типу ідеально підходять для цехів та холодильних камер. Вони підтримують низьку температуру на необхідному рівні. Досить часто застосовуються для охолодження побутових приміщень в спеку.

З кондиціонером

Можна сказати, що це окремий клас кліматичного обладнання. Буквально вся система розташована водному теплоізольованому корпусі. Головна перевага полягає в функціональності. За це відповідають датчики. Їх спрацювання вмикає в роботу осушування, підігрів або ж охолодження повітря.

Купити припливно-витяжні установки вигідно

В нашому спеціалізованому інтернет-магазині ви знайдете високоякісні функціональні ПВУ від відомого бренду Cooper&Hunter для будинку, квартири або промислових приміщень. Більш того, ми допоможемо їх інсталювати та налаштувати.

Доставляємо кліматичну техніку в Полтаві та по всій Україні.