Вас вітає мережа магазинів С&Н

Розширена гарантія 5 років

Про нас

CooperAndHunter.pl.ua – це полтавський спеціалізований інтернет–магазин, що входить до складу мережі магазинів Cooper&Hunter.

Міжнародний бренд виготовляє високоякісне побутове та промислове обладнання, гарантує його якість, довговічність та надійність.

Кліматичне обладнання від Cooper&Hunter популярне у всьому світі своєю надійністю та бездоганною роботою, проте недобросовісні продавці та не сертифіковані «спеціалісти» ставлять під загрозу репутацію бренду. Нашу мережу магазинів обслуговує відома в Україні компанія - Альянс Клімат, яка в 2019-му році відкрила своє представництво в Полтаві. Це означає, що з нами ви отримаєте не лише кваліфікаційну консультацію, а й чудовий оперативний сервіс від висококласних спеціалістів.

Обслуговування

Все необхідне в одному місці! -  полтавський спеціалізований інтернет-магазин cooperAndHunter.pl.uaКожний клієнт нашого інтернет – магазину може бути впевненим в оригінальності кліматичної техніки Cooper&Hunter. Надаються всі гарантії якості від виробника. Потрібно зазначити, що офіційного магазину чи сервісу КуперХантер в Полтаві немає. Невже потрібно буде везти кондиціонер чи кулер в інше місто? Звичайно ж ні! Спеціалісти компанії «Альянс Клімат» забезпечить не тільки кваліфікаційний монтаж, але і подальше обслуговування. У випадку виходу із ладу кліматичної техніки, фахівці зроблять необхідний ремонт будь-якої складності.

Надається гарантія 5 років, а також безкоштовна доставка по всій Україні.

Спеціалізований інтернет-магазин CooperandHunter: асортимент

В інтернет-магазині ви знайдете потрібні категорії торгової марки, а також популярні моделі. Для вас представлено широкий асортимент:

  • Кондиціонери Cooper&Hunter: від побутових спліт – систем до промислових установок.
  • Кулери для води настільного та підлогового типу.
  • Конвектори для обігріву.
  • Очищувачі повітря від неприємних запахів та шкідливих мікробів.
  • Зволожувачі повітря для приміщень різної квадратури.
  • Теплові завіси різних розмірів.
  • Електричні каміни для дизайну, обігріву та затишку в домі.
  • Мийки повітря для іонізації та очищення повітря.

Все необхідне в одному місці!