Вас вітає мережа магазинів С&Н

Розширена гарантія 5 років

Кондиціонер, як засіб проти вірусів та мікробів

Додатковий захист від вірусів та мікробів

Щодня ви чуєте про страшну пандемію коронавірусу. Вам кажуть частіше мити руки, не торкатися ними до обличчя, носити стерильні маски та рукавички, не виходити з дому. Нічого дивного, адже на вулиці гуляє той самий COVID-19. Тільки уявіть, що буде, якщо ви занесете страшний вірус додому, до своєї сім'ї!


Якщо ВИ дбаєте про здоров'я і хочете уберегтися від мікробів, а також інфекції, зверніть увагу на кондиціонери та зволожувачі повітря! Повітряні маси, проходячи через антибактеріальні фільтри у кондиціонері, повністю очищаються. Це означає, що в будинку формується здоровий мікроклімат. Зволоження та кондиціювання у домашніх умовах - важлива профілактика від багатьох хвороб, включаючи грип та застуду. Провітрювати квартиру через вікна потрібно 2-3 рази в день, весь інший час мікроклімат в будинку підтримується кондиціюванням та зволожувачами повітря.


Статистика підтверджує, що підтримка вологості повітря вдома не тільки зберігає молодість шкіри, але істотно знижує ризик зараження. Пересохла слизова менш стійка до різних інфекцій. Допускати цього ні в якому разі не можна, особливо в нинішній час, коли коронавірус крокує світом.

Весь світ ефективно бореться з цією хворобою, тому що європейці скуповують НЕ туалетний папір і гречку, а дотримуються жорстких правил карантину, мають сучасну техніку, стежать за встановленими санітарними нормами у своєму "місці ув'язнення" - будинку. У кожного з них в наявності зволожувач або мийка повітря, тому більшість з них відчуває себе вдома, немов у захищеній фортеці. Це дає європейцям можливість бути впевненими в завтрашньому дні, не панікувати та бути спокійними за свою сім'ю.

Кожен повинен сам зробити свій вибір у цей важкий час. Пандемія допоможе нам зробити переоцінку цінностей, змінить наш менталітет, навчить не економити на головному і піклуватися про своїх дітей і батьків, про яких ми забуваємо в метушні та завантаженості буднів.


Ви і ваші близькі гідні комфорту, безпеки та уваги.

У нинішніх умовах страшно виходити на вулицю - швидко за покупками і назад.

Тепер Вам не потрібно виходити з дому, адже вся консультація і домовленості проходять в телефонному режимі. Техніка доставляється безкоштовно по всій території Україні.

Оперативно і якісно проводимо монтаж з дотриманням всіх карантинних вимог. Більш того, ви отримуєте офіційну розширену гарантію на придбану у нас техніку. Інсталяція проводиться за європейськими технологіями, що гарантує роботу придбаної техніки із заявленими характеристиками виробника.


На цей момент не зрозуміло, коли карантин знімуть. Ви готові ризикувати собою та своїми близькими? Захистіть себе і свою сім'ю, поки не пізно!

Ми візьмемо на себе швидку безпечну доставку, встановлення та налаштування обладнання!

Купуй в інтернеті - Не виходь з дому!Детальна інформація за телефоном:
0800 312 312
Безкоштовно по Україні